Technické poradenství – ABEG® Quickfinder

Pomůžeme Vám s optimálním výběrem ložiska

Díky našemu propracovanému systému Vám doporučíme kvalitu a výkon, jaký potřebujete, za cenu, která se Vám bude líbit. U valivých ložisek je výkonnost definována v závislosti na životnosti. Avšak jaká životnost ložiska je pro Vás optimální? Ložisko s životností 50 let pro Vás může být drahé, pouhé 2 roky taktéž.

ABEG® rozřazuje světové výrobce do čtyř výkonnostních tříd – Premium, Supra, Eco a EasyRoll. Tyto výkonnostní třídy pokrývají všechny oblasti použití – tedy i ty Vaše. Naše úloha společně s Vámi spočívá v určení těchto tříd tak, aby všichni uživatelé mohli s koncepcí ABEG® pohodlně a cílevědomě pracovat. Naši experti zmapovali a pro Vás zpřehlednili dynamicky se rozvíjející celosvětový trh.

 

Neplaťte více, než je potřeba

Pro jednoduchou volbu podle kritérií výkonnosti nabízíme nástroj, který navrhne valivá ložiska pro požadovaný rozměr, výkon i cenu – ABEG® Quickfinder. Díky této koncepci za produkty od ABEG® nikdy neplatíte více, než je skutečně potřeba.

Pro více informací o softwaru Quickfinder nás kontaktujte, popř. si jej můžete bezplatně prohlédnout na našich stránkách: www.abeg-group.com.

Využití koncepce ABEG® propojí požadavky managementu, konstruktérů i nákupních oddělení!