Speciální služby

Neprodáváme jen ložiska – nabízíme kompletní servis včetně speciálních služeb

Opravy a renovace hydraulických i pneumatických válců

Nabízíme opravy a renovace hydraulických i pneumatických válců v různých průměrech a délkách. Jsme schopni opravit i válce velkých průměrů až do 3 metrů délky.

Opravy a renovace velkých strojů

Zajišťujeme opravy a renovace velkých strojů, např. stacionárních převodovek či jiných strojů, které není možno kvůli jejich velikosti či hmotnosti přemístit z provozu. Může se jednat o stroje zapuštěné v zemi nebo „nadrozměrná“ strojní zařízení. Jedná se především o povrchovou úpravu děr pro uložení hřídele (viz foto).

 

 

Párování ložisek

Na objednávku nabízíme párovaná kuželíková ložiska od firmy TIMKEN, ale i jiných výrobců. V případě potřeby zajistíme broušení kuželíkových ložisek tak, aby 2 kuželíky bylo možné dát do páru.

 

Úpravy strojních součástí dle speciálních požadavků zákazníka

S využitím spolupráce kooperujících partnerů z oblasti kovoobrábění jsme na základě zákazníkem dodané technické dokumentace schopni zajistit speciální úpravy sériově vyráběných strojních dílů, případně i atypickou zakázkovou výrobu.

 

Dodávky per a klínků

Zajišťujeme dodávky per (těsná, výměnná, Woodruffova) a klínků (drážkové, vsazené) ve standardních provedeních i dle specifických požadavků zákazníka. Specifické dodávky jsou poskytovány vždy na základě odběratelem předložené výkresové dokumentace.