Prodej ložisek

Prvotřídní ložiska dodáme do tří dnů

Najdete u nás pestrou nabídku ložisek a dalšího sortimentu od českých, evropských, japonských, korejských i dalších asijských výrobců. Nabízíme různé stupně kvality, od té prvotřídní „PREMIUM“, až po ekonomicky výhodná řešení.

Garantujeme vysokou kvalitu námi poskytovaných služeb. Zboží pro Vás pečlivě vybíráme a neustále hodnotíme na základě dlouhodobých zkušeností a kontaktů s prověřenými zahraničními partnery. Kontrola kvality probíhá samozřejmě již ve výrobním závodě a máme také vlastní zkušební a testovací laboratoř v centrále ABEG®.

 

Mezi výrobce, jejichž produkty u nás najdete, se řadí například tyto značky:

SKF, FAG, INA, NTN-SNR, NKE, KOYO, NACHI, IKO, JNS, JIB, Elges, Sieber, McGill, SealMaster, Asahi, ZKL, ZVL, CZ, CODEX, Fluro, THK, HIWIN

 

Ložiska podle garantované kvality? Díky vlastní výrobní řadě německé značky ABEG®.

Kromě výše uvedených a dalších výrobců nabízíme i ložiska vlastní výroby pod značkou ABEG®. Tato ložiska jsou dle potřeby vyráběna ve čtyřech kvalitách:

 • ABEG Premium – nejvyšší kvalita
  Pro nejnáročnější nasazení a špičkové technologie. Třída Premium nabízí ložiska v exkluzivně prvotřídním provedení. Pro maximální zatížení a otáčky až po speciální těsnění nebo zvláštní mazivo, např. ventilátory.
 • ABEG Supra – velmi vysoká kvalita
  S ohledem na výkon. Výkonnostní třída Supra zahrnuje ložiska nejrůznějších provedení. Precizní zpracování a funkční rozmanitost zajišťují univerzální možnosti použití, např. převodovky.
 • Kvalita ABEG Eco – střední kvalita
  S ohledem na náklady. Valivá ložiska třídy Eco přesvědčují spolehlivou technologií s možností výběru různých provedení, např. přepravní zařízení.
 • ABEG EasyRoll – základní kvalita
  Aplikace s nízkým počtem otáček. Ložiska třídy EasyRoll nabízí nejvýhodnější cenová řešení, např. kolečka a kladky.

 

Nevybrali jste si? Dle Vašich potřeb vyrobíme ložiska na zakázku

Díky spolupráci s partnerskými výrobními závody zajistíme výrobu jakéhokoli ložiska odpovídajícího rozsahu přesně dle Vašeho zadání. Tato výroba se nejčastěji týká atypických rozměrů, speciálních tuků pro vyšší teploty apod.

 

 

Vaše provozní podmínky jsou specifické? Vyžadujete ložiska ve speciálním provedení pro nerezový provoz či vysoké otáčky a zatížení, nebo řešíte vysoké provozní teploty?

Extrémní situace vyžadují extrémní opatření:  ABEG® eXtreme.

V řadě ABEG® eXtreme jsou k dispozici zejména vysoce výkonná valivá ložiska s dlouhou životností, která jsou vhodná pro velmi specifické provozní podmínky. Pro tento účel byla osvědčená technologie ložisek ABEG® optimalizována a vybavena speciální kombinací maziva a těsnění konstrukčních prvků.

Za účelem vytvoření alternativ k cenově náročnějším standardním prémiovým produktům nebo speciálním řešením s dlouhým dodacím termínem jsme se u ABEG® eXtreme  soustředili na lepší dodací a cenové podmínky. Produkty řady ABEG® eXtreme proto představují ideální východiska, která dosud neexistovala: vysoký výkon, dlouhou životnost, úsporu a dostupná řešení v krátké době. Více naleznete v sekci Ke zhlédnutí v patřičných souborech PDF.

 

 

Pro určení jednotlivých výkonnostních tříd nabízíme software Quickfinder jako podporu konstruktérům a oddělení nákupu. Pro více informací nás kontaktujte nebo více také na:  www.abeg-group.com.