Těsnící prvky

Průnik nečistot, tekutin nebo plynů? Ne s naším těsněním

Těsnících prvků je na trhu nepřeberné množství. Jelikož se specializujeme na prodej ložisek, snažíme se zaměřit také na těsnění doplňující právě náš sortiment ložisek a strojních komponentů.

Dodáváme hřídelové těsnící kroužky, o-kroužky, manžety i plochá těsnění. Všechny druhy těsnění navíc zajišťujeme v různých kvalitách, aby si u nás vybral opravdu každý. Při výběru vhodných těsnících prvků spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními dodavateli různých cenových kategorií.

Pokud si z naší nabídky nevyberete, nezoufejte. Dle Vašich potřeb Vám zajistíme dodávku i jiných typů těsnění, případně výrobu těsnících prvků přímo na míru.

Nejčastěji dodáváme tyto druhy těsnění

 

  • hřídelová těsnění – gufera (jednobřitá, dvoubřitá, vitonová s nerezovou pružinkou)
  • o-kroužky (z různých materiálů – NBR, FPM-Viton, MVQ-Silikon)
  • manžety
  • x-kroužky
  • ploché těsnící kroužky

Chcete se dozvědět víc?

Říkají o nás

  • V důsledku hospodářského vývoje na Ukrajině a v Rusku klesla naše produkce a odbyt o několik procent. Hledáme nové cesty pro odbyt našeho zboží a také se snažíme eliminovat výdaje a získat peníze na úsporách při nákupu při zachování potřebné kvality nakupovaných součástí. Ve snižování výdajů za nákup ložisek a lineární techniky nám pomohla i firma Industry CZ, s.r.o.

    Možnosti firmy Industry CZ, s.r.o. mě sice zaujaly, ale byl jsem spokojen se stávajícím prodejcem, kterého jsem nechtěl opustit, abych neriskoval problémy ve výrobě. Po vzájemných jednáních včetně technické podpory ze strany výrobců, které Industry CZ zastupuje, odzkoušení vzorků atd. jsme začali podle potřeby nabízené možnosti kvalitativních skupin a různé cenové relace od Industry CZ využívat.

    Naše firma je pod konkurenčním tlakem nejen evropských firem, ale asi jako hodně jiných výrobců jsme ovlivněni konkurencí z Asie. Hledáme nové trendy a nebráníme se posouzení nových možností. Když jsem vedení naší firmy předal základní informace, došlo k dalším jednáním a po zvážení nabídky od Industry CZ již přes rok úspěšně spolupracujeme s firmou Industry CZ, s.r.o.

Fakta a čísla

Ložisek skladem

Dny dodání

Výkonnostní třídy ložisek

A více nabízených značek