Řetězy a řetězová kola

S našimi řetězy můžeme být silným článkem Vašeho dodavatelského řetězce

Hledáte kvalitní řetěz do Vašeho řetězového převodu? Potřebujete pořádnou tažnou sílu u zvedacích mechanismů? Obraťte se na nás, najdeme pro Vás vždy to pravé.V nabídce máme řetězy od českých výrobců, jako jsou Řetězy Vamberk nebo ČZ Strakonice, a další.

Firma ŘETĚZY VAMBERK je jedním z největších výrobců řetězů a řetězových kol ve střední Evropě. Vyrábí řetězy válečkové, dopravní válečkové, fleyerovy, pouzdrové, gallovy, rotary a speciální řetězy, dále také řetězy pro zemědělství, pekárny, výrobu izolačních materiálů, podvěsné dopravníky, dřevařský a papírenský průmysl a pro mnoho dalších aplikací ve všech průmyslových oborech. Součástí jejich výrobního sortimentu jsou i řetězová kola dodávána ke všem typům řetězů.

Společnost ČZ Řetězy, s. r. o., je tradičním českým výrobcem kvalitních válečkových pouzdrových, zubových a speciálních řetězů, které nacházejí široké uplatnění v automobilovém a motocyklovém průmyslu, stejně jako v nejrůznějších oblastech průmyslové a zemědělské výroby.

V nabídce máme také řetězová kola, konkrétněji řetězová kola standardní s nábojem (popř. pro kuželová pouzdra s Taper Lock) i bez náboje, z šedé litiny, s kaleným ozubením, nerezová a další varianty. Kontaktujte nás s poptávkou Vašich potřeb a dozvíte se více.

Mezi základní druhy řetězů patří

 

 • řetězy válečkové
 • řetězy dopravní s unašeči
 • řetězy zemědělské
 • řetězy motocyklové
 • řetězy Fleyerovy
 • řetězy Gallovy

Chcete se dozvědět víc?

Říkají o nás

 • V důsledku hospodářského vývoje na Ukrajině a v Rusku klesla naše produkce a odbyt o několik procent. Hledáme nové cesty pro odbyt našeho zboží a také se snažíme eliminovat výdaje a získat peníze na úsporách při nákupu při zachování potřebné kvality nakupovaných součástí. Ve snižování výdajů za nákup ložisek a lineární techniky nám pomohla i firma Industry CZ, s.r.o.

  Možnosti firmy Industry CZ, s.r.o. mě sice zaujaly, ale byl jsem spokojen se stávajícím prodejcem, kterého jsem nechtěl opustit, abych neriskoval problémy ve výrobě. Po vzájemných jednáních včetně technické podpory ze strany výrobců, které Industry CZ zastupuje, odzkoušení vzorků atd. jsme začali podle potřeby nabízené možnosti kvalitativních skupin a různé cenové relace od Industry CZ využívat.

  Naše firma je pod konkurenčním tlakem nejen evropských firem, ale asi jako hodně jiných výrobců jsme ovlivněni konkurencí z Asie. Hledáme nové trendy a nebráníme se posouzení nových možností. Když jsem vedení naší firmy předal základní informace, došlo k dalším jednáním a po zvážení nabídky od Industry CZ již přes rok úspěšně spolupracujeme s firmou Industry CZ, s.r.o.

Fakta a čísla

Ložisek skladem

Dny dodání

Výkonnostní třídy ložisek

A více nabízených značek