Řemeny a řemenice

Naše řemeny a řemenice udrží rotující hřídel na uzdě

Industry CZ Vám nabízí řemenice pro všechny druhy řemenů, s předvrtanou dírou nebo bez díry, pro jeden i více řemenů a další variance. Rozdělení na klínové a ozubené řemeny a řemenice je jen základní. V pestrém spektru možností je potřeba komunikace se zákazníkem. Po vzájemné konzultaci Vám vždy dodáme přesně to, co potřebujete.

Využití klínového řemene je asi jeden z nejčastějších způsobů přenosu kroutícího momentu mezi hřídelemi. Jejich výhodou je nízká pořizovací cena, snadná údržba a široká paleta provedení.

Ozubené řemeny mají na vnitřní straně ozubení a jsou vyztužené vláknem, čímž je zajištěna vysoká pevnost řemene. Ozubené řemeny jsou využívány v náročnějších aplikacích s vyšší převodovou rychlostí nebo silou. Společně s ozubenou řemenicí odstraňují riziko prokluzu. V porovnání s řetězovým převodem jsou lehčí a s nižší hlučností, případně nižšími nároky na údržbu.

Námi dodávané klínové řemenice jsou vyrobeny z litiny GG20, jejich povrch je chráněn černým fosfátováním. Všechny standardní klínové řemenice jsou vyráběny dle platných norem a jsou staticky vyvážené.

Pro ozubené řemeny samozřejmě zajistíme ozubené řemenice. Ozubení řemenic je normalizováno pro daný profil řemenů, jak pryžových, tak polyuretanových.

Při pravidelných odběrech nebo větším množství Vám navíc dle typu nabídneme i speciálně upravené řemenice, které naplní Vaše specifické požadavky a přání.

Nejčastěji dodáváme tyto druhy řemenů a řemenic

 

  • klínové řemeny:

obalované klasické
(5 / 5,5 / 6 / 6,5 / 8 / Z10 / A13 /B17 /C22,…)
obalované úzké
(SPZ 9,7 / SPA 12,7 / SPB 16,3 / SPC 22,0 )
řezané úzké
(XPZ 9,7 / XPA 12,7 / XPB 16,3 / XPC 22 )
řezané klasický průřez
( XZ-10 / XA-13 / XB-17 / X-20 )

 

  • polyuretanové ozubené řemeny

 

  • klínové řemenice SPZ/ SPA/ SPB/ SPC s plným nábojem nebo pro upínací pouzdro nebo pro Taper-lock

 

  • ozubené řemenice dle potřeby zákazníka

Chcete se dozvědět víc?

Říkají o nás

  • V důsledku hospodářského vývoje na Ukrajině a v Rusku klesla naše produkce a odbyt o několik procent. Hledáme nové cesty pro odbyt našeho zboží a také se snažíme eliminovat výdaje a získat peníze na úsporách při nákupu při zachování potřebné kvality nakupovaných součástí. Ve snižování výdajů za nákup ložisek a lineární techniky nám pomohla i firma Industry CZ, s.r.o.

    Možnosti firmy Industry CZ, s.r.o. mě sice zaujaly, ale byl jsem spokojen se stávajícím prodejcem, kterého jsem nechtěl opustit, abych neriskoval problémy ve výrobě. Po vzájemných jednáních včetně technické podpory ze strany výrobců, které Industry CZ zastupuje, odzkoušení vzorků atd. jsme začali podle potřeby nabízené možnosti kvalitativních skupin a různé cenové relace od Industry CZ využívat.

    Naše firma je pod konkurenčním tlakem nejen evropských firem, ale asi jako hodně jiných výrobců jsme ovlivněni konkurencí z Asie. Hledáme nové trendy a nebráníme se posouzení nových možností. Když jsem vedení naší firmy předal základní informace, došlo k dalším jednáním a po zvážení nabídky od Industry CZ již přes rok úspěšně spolupracujeme s firmou Industry CZ, s.r.o.

Fakta a čísla

Ložisek skladem

Dny dodání

Výkonnostní třídy ložisek

A více nabízených značek