Pouzdra (nejen kluzná)

Do pouzdra se vejde mnoho významů

Kuličková pouzdra
Patří spíše do sortimentu lineární techniky. Máme zde k dispozici široké portfolio několika výrobců v různých cenových a kvalitativních kategoriích. V zastoupení holdingu ABEG nabízíme výrobce z Francie, Německa či Japonska v Premium kvalitě nebo špičkové výrobky od Samick Korea. Na základě Vašeho přání a potřeb zajistíme i cenově dostupnější varianty.

Kluzná pouzdra
Alias kluzná ložiska jsou vyráběna jednak jako tzv. KU-pouzdra s ocelovým podkladem, na který je nanesena vrstva pórovitého cínového bronzu CUSn10, do které je nalisovaná „polyteflonová“ směs (PTFE) nebo také jako celobronzová či z jiných kovových i nekovových (např. plastová pouzdra) materiálů. Široké spektrum kluzného materiálu (výstelky) nabízí i široký výběr možností, ať již s potřebou domazávání nebo pouzdra samomazná/ bezúdržbová.

Sháníte kluzná ložiska pro specifický způsob použití a nevíte si rady s výběrem? Každé provedení tvaru a kombinace kluzných povrchů se vyznačuje charakteristickými vlastnostmi. Díky dlouholetým zkušenostem Vám pomůžeme zvolit tu nejlepší kombinaci, jejíž vlastnosti budou přesně odpovídat Vašim požadavkům.

Upínací a stahovací pouzdra
Používají se a upevnění dvouřadých kuličkových a dvouřadých soudečkových ložisek s kuželovou dírou na válcovou hřídel. Typ pouzdra a připojovací rozměry jsou specifikovány dle ložiska, k jehož zajištění na hřídeli mají posloužit. V případě potřeby nás kontaktujte a najdeme to správné spojení.

Chcete se dozvědět víc?

Říkají o nás

  • V důsledku hospodářského vývoje na Ukrajině a v Rusku klesla naše produkce a odbyt o několik procent. Hledáme nové cesty pro odbyt našeho zboží a také se snažíme eliminovat výdaje a získat peníze na úsporách při nákupu při zachování potřebné kvality nakupovaných součástí. Ve snižování výdajů za nákup ložisek a lineární techniky nám pomohla i firma Industry CZ, s.r.o.

    Možnosti firmy Industry CZ, s.r.o. mě sice zaujaly, ale byl jsem spokojen se stávajícím prodejcem, kterého jsem nechtěl opustit, abych neriskoval problémy ve výrobě. Po vzájemných jednáních včetně technické podpory ze strany výrobců, které Industry CZ zastupuje, odzkoušení vzorků atd. jsme začali podle potřeby nabízené možnosti kvalitativních skupin a různé cenové relace od Industry CZ využívat.

    Naše firma je pod konkurenčním tlakem nejen evropských firem, ale asi jako hodně jiných výrobců jsme ovlivněni konkurencí z Asie. Hledáme nové trendy a nebráníme se posouzení nových možností. Když jsem vedení naší firmy předal základní informace, došlo k dalším jednáním a po zvážení nabídky od Industry CZ již přes rok úspěšně spolupracujeme s firmou Industry CZ, s.r.o.

Fakta a čísla

Ložisek skladem

Dny dodání

Výkonnostní třídy ložisek

A více nabízených značek