Ostatní sortiment

Vy zadáváte úkol, my dodáváme know-how a společně nacházíme řešení.

Dodáváme také pojistné kroužky (segerovky) vnější, vnitřní, třmenové, ale také pojistné kroužky pro ložiska, ať už standardní či nerezové.

  • Segerové pojistné kroužky na hřídel (DIN 471) – vnější kroužky jsou zapuštěny z poloviny do drážky v čepu nebo v hřídeli
  • Segerové pojistné kroužky do otvoru (DIN 472) – vnitřní kroužky jsou zapuštěny z poloviny do drážky v díře
  • Pojistné třmenové kroužky (DIN 6799) – třmenový kroužek je z jedné strany široce otevřený, díky čemuž je nasazení pojistky značně jednodušší

Můžete si u nás objednat ložiskové kuličky, jehly i válečky. Dodáváme pojezdová kola a kladky, dopravníkové pásy, plastový program dle potřeby zákazníka a další strojní komponenty dle poptávky a Vašich potřeb.

Hlava je kulatá, aby myšlení mohlo měnit směr.

Hledáte finanční úspory na vstupních nákladech při zachování stávající kvality? Napište nám, co potřebujete! Pokusíme se pro Vás najít vhodné řešení.

Sdělte nám sortiment (konkrétní typy a množství). Vypracujeme Vám nezávaznou nabídku přímo pro Vaše potřeby. Stačí jednoduchý e-mail, kde v příloze zašlete soupis používaného sortimentu.

Chcete se dozvědět více?

Říkají o nás

  • V důsledku hospodářského vývoje na Ukrajině a v Rusku klesla naše produkce a odbyt o několik procent. Hledáme nové cesty pro odbyt našeho zboží a také se snažíme eliminovat výdaje a získat peníze na úsporách při nákupu při zachování potřebné kvality nakupovaných součástí. Ve snižování výdajů za nákup ložisek a lineární techniky nám pomohla i firma Industry CZ, s.r.o.

    Možnosti firmy Industry CZ, s.r.o. mě sice zaujaly, ale byl jsem spokojen se stávajícím prodejcem, kterého jsem nechtěl opustit, abych neriskoval problémy ve výrobě. Po vzájemných jednáních včetně technické podpory ze strany výrobců, které Industry CZ zastupuje, odzkoušení vzorků atd. jsme začali podle potřeby nabízené možnosti kvalitativních skupin a různé cenové relace od Industry CZ využívat.

    Naše firma je pod konkurenčním tlakem nejen evropských firem, ale asi jako hodně jiných výrobců jsme ovlivněni konkurencí z Asie. Hledáme nové trendy a nebráníme se posouzení nových možností. Když jsem vedení naší firmy předal základní informace, došlo k dalším jednáním a po zvážení nabídky od Industry CZ již přes rok úspěšně spolupracujeme s firmou Industry CZ, s.r.o.

Fakta a čísla

Ložisek skladem

Dny dodání

Výkonnostní třídy ložisek

A více nabízených značek