Lineární komponenty

Sestavte jednoduchý, ale přesný vodicí systém

Pracujete s manipulačními a jednoúčelovými stroji, CNC zařízením, obráběcím centrem, strojním vybavením nebo třeba těžkými řezacími stroji? Pak oceníte naši nabídku lineárních komponentů. Sortiment komponentů lineární techniky je stále se rozšiřující oblast. Zde uvádíme jen základní, nejčastěji používané typy lineární techniky.

Kuličková pouzdra
Máme od několika výrobců v různých cenových a kvalitativních kategoriích. V zastoupení holdingu ABEG nabízíme výrobce z Francie, Německa či Japonska v Premium kvalitě nebo špičkové výrobky od Samick Korea. Podle Vašeho přání a potřeb zajistíme i cenově dostupnější varianty. Prodáváme základní kuličková KH-pouzdra nebo především s ocelovým pláštěm (LME / KB –pouzdra), ať již uzavřená, naříznutá nebo otevřená. Můžete také zvolit kuličková pouzdra naklápěcí či přírubová, vše dodáme dle dohody s Vámi.

Vodící tyče
Nabízíme především jako plné vodící tyče indukčně kalené nebo tvrdě chromované, také nerezové či duté vodící tyče. Součástí nabídky jsou i podpěry vodících tyčí v různém standardním provedení.

Lineární sety
Jsou spojením kuličkového pouzdra a tělesa (tzv. domečku), které většinou bývá z hliníku. Různé tvary, délky i způsoby uchycení jsou vám k dispozici, poptejte je u nás. Lineární moduly a vodící systémy s rolnami, valivé pojezdové vozíky jakož i lineární kolejnice s příslušnými vozíky, polohovací systémy a další komponenty můžete u nás poptat. Ať už podnikáte v potravinářství, zemědělství, v dopravní technice a dalších oborech, vždy pro Vás máme ty správné komponenty.

Z této oblasti nabízíme především:

  • kuličková pouzdra a lineární sety
  • vodící tyče a podpěry
  • kolejnice a vozíky
  • rolny
  • kuličkové a trapézové šrouby

Chcete se dozvědět víc?

Říkají o nás

  • V důsledku hospodářského vývoje na Ukrajině a v Rusku klesla naše produkce a odbyt o několik procent. Hledáme nové cesty pro odbyt našeho zboží a také se snažíme eliminovat výdaje a získat peníze na úsporách při nákupu při zachování potřebné kvality nakupovaných součástí. Ve snižování výdajů za nákup ložisek a lineární techniky nám pomohla i firma Industry CZ, s.r.o.

    Možnosti firmy Industry CZ, s.r.o. mě sice zaujaly, ale byl jsem spokojen se stávajícím prodejcem, kterého jsem nechtěl opustit, abych neriskoval problémy ve výrobě. Po vzájemných jednáních včetně technické podpory ze strany výrobců, které Industry CZ zastupuje, odzkoušení vzorků atd. jsme začali podle potřeby nabízené možnosti kvalitativních skupin a různé cenové relace od Industry CZ využívat.

    Naše firma je pod konkurenčním tlakem nejen evropských firem, ale asi jako hodně jiných výrobců jsme ovlivněni konkurencí z Asie. Hledáme nové trendy a nebráníme se posouzení nových možností. Když jsem vedení naší firmy předal základní informace, došlo k dalším jednáním a po zvážení nabídky od Industry CZ již přes rok úspěšně spolupracujeme s firmou Industry CZ, s.r.o.

Fakta a čísla

Ložisek skladem

Dny dodání

Výkonnostní třídy ložisek

A více nabízených značek