O nás

Industry CZ, s.r.o.

Dodáváme široký sortiment ložisek a dalších strojních součástí. Rozšiřujeme možnosti ve výběru dodavatelů a jsme partnerem pro obchodní společnosti, výrobní závody i servisní organizace v rozmanitých průmyslových odvětvích.

Váš úspěch je i naším cílem

Úspěch Vaší společnosti nás těší a jsme rádi, že můžeme být jeho součástí. Baví nás spolupráce s malými i velkými firmami, otevřené jednání a hledání optimálního řešení všech Vašich zadání a potřeb. Společně tak směřujeme ke stejnému společnému cíli.

 

Záleží nám na férovém jednání

Svou práci děláme s láskou, která se odráží na přístupu k našim klientům. Vstřícné jednání, odpovědnost a snaha splnit Vaše požadavky, to je koncepce naší práce. Jednáme poctivě, otevřeně  a s úctou k našim obchodním partnerům. Naším zájmem je vždy trvalá spolupráce.

Podnikáme bez korupce

Věříme v čisté podnikání. Připojili jsme se tak k iniciativě www.podnikamebezkorupce.cz, protože chceme vnášet „světlo“ do obchodních vztahů. Záleží nám na tom, aby naše spolupráce byla oboustranně prospěšná.

Kvalitní ložiska za odpovídající cenu

Moderní pořizování ložisek je více než jen „nákup ložisek“. To, co potřebujete je orientace v kvalitě a průvodce v džungli celosvětového trhu nejrůznějších výrobců ložisek. Váš úspěch je i naší prioritou. Zakládáme si na osobním přístupu a odpovědném jednání. Neváhejte se na nás obrátit.

Prodáváme ložiska z celého světa

Máme široký sortiment ložisek a dalších strojních součástí nejvyšší kvality i těch za výhodnou cenu, ložiska valivá i kluzná, do výroby i na náhradní díly. Z Evropy, Japonska i Číny. Klínové řemeny a řemenice, lineární komponenty, pojistné kroužky a mnoho dalšího.

Propojujeme požadavky managementu, konstruktérů i obchodu

Pro management

  • Najdeme Vám optimální ložisko v optimální ceně.
  • Produktové řady Premium, Supra, Eco a EasyRoll jsou jednoznačně určené, aby si konstruktéři a nákupčí lépe rozuměli.
  • Budete využívat optimalizovaný potenciál úspor po celý životní cyklus produktu.

Pro konstruktéry

  • Nabízíme široké možnosti volby, přehlednost a vyčíslitelnost.
  • S technickými funkcemi získáte okamžitě přehled o trhu.
  • Máme deset let zkušeností v aplikaci ložisek a know-how našich technologických partnerů v zádech.

Pro nakupující

  • Využijte všechny výhody globalizace – a to jen se čtyřmi produktovými liniemi.
  • Snížíme počet Vašich dodavatelů, na kterých ale nebudete závislí. Najdeme Vám vhodného výrobce, který Vaše představy dovede dále.
  • Zkrátíme a zjednodušíme Váš proces nakupování.
  • Postaráme se o dostupnost a logistiku.

Fakta a čísla

položek na skladě

výkonnostní třídy ložisek

dny dodání nebo skladem

a více nabízených značek

Partneři a výběr prodávaných značek

Našim zákazníkům dodáváme pestrou paletu výrobců a značek, především pak ABEG-Group, NKE-Austria , SKF, Schaeffler group (FAG/INA), NTN-SNR, FYH-Japan, NSK, IKO, EZO, NMB, Koyo, Nachi, Asahi, Stieber, SLF, Timken, JIB-Korea, JMC-Korea, ZKL-Czech, ZVL-Slovakia, Codex, FK, BoschRexroth, Hiwin, Igus a dalších.